Rodinný benefiční den

10.06.2020

Pojďme dětem společně přichystat nezapomenutelný zážitek!


V neděli 5. 7. 2020 proběhne v Lovosicích RODINNÝ BENEFIČNÍ DEN LOVO SPOLU.  Výtěžek ze vstupného poputuje Nadačnímu fondu Děti dětem a Rodinnému centru Mozaika.  

Finanční prostředky vybrané pro Nadační fond budou věnovány dvouletému Štěpánkovi, který loni v létě utrpěl popáleniny na 40% těla, z velké části III. stupně. Péče o popáleniny je pro jeho rodinu již celoživotní a finančně velmi náročná. 


Rodinný den bude mít rozmanitý a lákavý program, který připraví iniciativa Lovo Spolu díky sponzorským darům. Více se dozvíte zde.


Za NF Děti dětem se můžete těšit na speciálního hosta, našeho patrona, paralympionika Honzu Povýšila, který je zároveň sportovním moderátorem CNN Prima NEWS. Také nám bude potěšením představit vám 2 z našich připravovaných projektů, Namaluj náš svět a Poznej náš svět, takže určitě bude na co se těšit.


Přijďte podpořit naši činnost, přispět na malého Štěpánka, podívat se na rozhovor s  naším patronem nebo si jen užít příjemný den s celou rodinou a ukázat dětem, že jsou mezi námi i rodiny s dětmi, které potřebují naši podporu.